مشخصات فردی و زندگینامه
نام:عباس
نام خانوادگی:رهبر
پست الکترونیک:arahbar67@iran.ir
آدرس وب سایت:arahbar67@iran.ir
آدرس وب سایت:arahbar67@iran.ir
نخصص ها:امامت و مهدویت ، فقه و اصول ، الهیات و معارف اسلامی

زندگی نامه

عباس رهبر فرزند اکبر متولد29 شهریور 1367 از دیار  بشاگرد استان هرمزگان هستم که بعد از طی مقاطع تحصیلی دوره راهنمایی در سال 1380-1381 وارد حوزه علمیه صاحب الزمان (عج) بشاگرد شدم . توفیق داشتم دروس سطح یک  و دو را در حوزه  مذکور و از محضر اساتید گرانقدری چون حجج اسلام استاد محمود بکتاشیان و سید محسن مومنی ( دامت افاظتهم) فرا بگیرم و در ادامه با هجرت به شهر مقدس دروس سطح عالی را در مدرسه فیضیه فراگرفته و افتخار داشتم در مرکز تخصصی مهدویت سطح سه را به پایان برسانم .چهار سال است در درس خارج اساتیدگرانقدر حضرات آیات استاد احمد عابدی ، استاد رفعتی نائینی واستاد فرغ فال مشغول به تحصیل در این سطح هستم .  از جمله دغدغه های حقیر عمل به وظیفه حساس و خطیر تبلیغ دین بوده که بحمدالله از پایه پنجم حوزه شروع شده و تاکنون ادامه دارد بخشی از این رسالت در قالب تبلیغ دانش آموزی و فعالیت فرهنگی به ویژه با مخاطبین نوجوان و جوان  انجام شده که دوره های لازم هم جهت اثربخشی بیشتر گذرانده شده است .
تدوین و دفاع از رساله سطح سه با موضوع طرح ها و شیوه های تبلیغی فرق ضاله برای کودکان و راه مقابله با آن و تدوین تحقیقات مهدوی ، نمایه زنی و همکاری اجرایی در گروه  پژوهشی نقد فرق انحرافی مرکز تخصصی مهدویت  از جمله فعالیت های پژوهشی حقیر بوده است.
تدریس در حوزه ، پژوهش ، تبلیغ بویژه تبلیغ دانش آموزی ، اردو داری ، ایجاد کانون های دانش آموزی ، همکاری در طرح های فرهنگی مذهبی با کمیته امداد و دیگر نهادهای انقلابی از فعالیت های انجام شده  و مورد علاقه است که در صورت فراهم بودن شرایط آماده همکاری هستم .
شادی و خشنودی دل امام و سرورمان منجی عالم بشریت  و همچنین شادی ارواح طیبه شهدا و امام شهدا و علماء و صلحا و خدمتگذاران اسلام و مسلمین صلوات .
تشکر از دست اندرکاران این سایت .